Омивач скла

              Для ефективної очистки лобового скла автомобіля в зимовий період перш за все потрібно звернути увагу на такий продукт, як «Омивач скла зимовий ТМ ХІМРЕЗЕРВ». Це склоомиваюча рідина в бачок автомобіля, на період морозів. Являє собою спирт (різної міцності для кожної робочої температури) з комплексом миючих добавок (ПАР) від бруду, та допоміжних добавок типу піногасник, змочувач поверхні, барвник, ароматизатор.                БЕЗ ДОДАВАННЯ МЕТАНОЛУ!

             Омивач запропонований в широкому асортименті фасовок (1л, 2л, 4л) та технічних характеристик. Має температуру початку кристалізації «-12°С», «-20°С», «-25°С», «-30°С», «-35°С», «Концентрат (-80°С)». Орієнтований на різні погодні умови (сніг, лід, шуга). Омивач може самостійно розбавлятись до меншої температури, бажано дистильованою водою, проте допускаєтся використати кипячену воду (трохи охолодити, не віще 60*С), яка автоматично позбавляєтся від солей тимчасової жорсткості, чи питну воду «з бутля», яка пройшла очистку і нормалізацію хімічного складу осмосом.
             В оновленому асортименті крім відомих «Морська хвиля» і «Барбарис», додано ще три його різновидності: «Апельсин», «Лимон», «Яблуко». Примітним є виражений фруктовий запах останніх, та симпатична зміна кольорів – «оранжевий», «жовтий», «зелений» (відповідно переліку), на відміну до класичного «синього».